استادان وب

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین یکی از موردنیاز ترین مواردی است که برای هر پزشک لازم و ضروری است. با درخواست طراحی سایت نوبدهی به راحتی مشکل تعیین وقت را برای خود حل کنید.
طراحی سایت نوبت دهی آنلاین

فهرست مطالب

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین برای پزشکان + درمانگاه ها

یکی از مشکلاتی که همیشه برای بیماران و پزشکان وجود دارد همین مسئله نوبدهی است که خیلی مشکلات زیادی وجود دارد. ولی با توجه به پیشرفت تکنولوژی دیگه روش نوبدهی تلفنی منسوخ شده و خیلی از پزشکان ترجیه میدهند که این کار به صورت آنلاین انجام شود. خیلی ها اقدام به طراحی وب سایت پزشکی کردند که امکان نوب دهی آنلاین در آن فراهم بود و دیگه از روش سنتی خارج شدند و دردسر آنها هم کمتر شد. شما با طراحی سایت نوبدهی آنلاین در هر کسب و کاری که هستید و امکان نوبدهی را دارید به راحتی میتوانید مراجعین خود را مدیریت کنید.

ضرورت طراحی سایت نوبدت دهی آنلاین

اینکه چرا امروزه انقدر مسئله طراحی سایت نوبت دهی آنلاین مطرح شده است؟ از آنجایی که دیگه با پیشرفت تکنولوژی تمامی کارها فقط با یک کلیک انجام میشود مردم ترجیح میدهند که دیگر وقت زیادی برای دریافت نوبت صرف نکنند. 

به این صورت که اگر تمامی درمانگاه ها پزشکان و مراکز درمانی دیگر با داشتن یک سیستم نوبت دهی آنلاین به مراجعین کمک خواهند که بدون اتلاف وقت نوبت و زمان مراجعه خود را ثبت کنند سپس به مراکز مراجعه کنند. به این صورت هم برای پزشکان هم بیماران به راحتی امکان مدیریت و رزرو مراجعین فراهم خواهد شد.توصیه میشود که هرچه سریعتر برای سیستم نوبدهی خودتون یک طراحی سایت حرفه ای انجام دهید.

مزایای طراحی سایت نوبت دهی آنلاین

روش سنتی نوبت دهی خیلی، وقت گیر است و دردسرهای زیادی هم در این روش وجود داشت.مثلا خیلی از منشی ها امکان پاسخگویی تلفنی به تمامی بیماران را نخواهند داشت یا امکان تداخل خیلی از نوبت ها هم وجود داشت اینطوری مشکلات زیادی پیش می آمد و خیلی وقت بیمار هم گرفته میشد. ولی با طراحی سایت نوبت دهی آنلاین خیلی از مشکلات حل خواهد شد که شامل موارد زیر میباشد:

  • امکان رزرو وقت در ساعت از شبانه روز
  • امکان پرداخت آنلاین ویزیت
  • امکان لغو نوبت
  • مشاهده تمامی زمان های خالی پزشک
  • جلوگیری از ازدحام جمعیت
  • امکان یاداوری کردن خودکار نوبت بیماران
  • ساخت پرونده های الکترونیکی
  • جلوگیری از اتلاف وقت بیماران
طراحی سایت نوبت دهی

مواردی که باید در طراحی سایت نوبت دهی آنلاین رعایت کرد

یک سری مواردی که حتما نیاز است در طراحی سایت نوبت دهی آنلاین رعایت کرد تا به مشکل پیش نیاید شامل مواردی زیر است:

امکان رزرو نوبت

رزرو نوبت باید به صورتی باشد که بیمار در تمامی طول ماه یا سال بتواند تمامی نوبت های خالی دکتر خود را مشاهده کند و در زمان و مناسب دریافت نوبت را انجام دهد.سعی کنید که فقط رزرو نوبت روزانه فعال نشود و کاربر حداقل بتواند تمامی وقت های خالی ماه جاری را مشاهده کند.

امکان ایجاد حساب کاربری

معمولا در طراحی سایت نوبت دهی آنلاین باید به صورتی باشد که افراد به راحتی بتوانند یک حساب کاربری برای خود داشته باشند که در ان پرونده پزشکی بیمار هم تمامی نوبت های رزرو شده و همچنین مشاهده تمامی پرداختی ها هم فراهم باشد.

درباره ما

باید همه پزشکان در این بخش از گذشته و تاریخچه و تمامی تجربیات و رزومه خود را در این بخش ثبت کنند.تا شرایط را جوری فراهم کنند که بیماران به آنها اعتماد کنند. 

تماس با ما

داشتن این قسمت در تمامی وب سایت ها ضروری و واجب است. شما باید در این قسمت تمامی راه های ارتباطی شما و مراجعین را ذکر کنید. مخصوصا درج ادرس جهت مراجعه حتما باید ذکر شود تا مراجعین به راحتی با مراجعه به این قسمت از وب سایت نوبت دهی آنلاین شما دیگر هیچ سوالی در این زمینه نداشته باشند.

بررسی صف انتظار

همیشه این مشکل وجود دارد که ممکن است بیمار در زمان تعیین شده پزشک را ملاقات نکند چون این مورد یک چیز غرقابل پیشبینی است و با توجه به شرایط بیمار مدت زمان هرکدام متفاوت است باید طراحی سایت نوبت دهی آنلاین به شکلی باشد که بعد از اتمام ویزیت هر مریض آن شخص از صف انتظار خارج شود اینطوری به صورت انلاین میتونید صف انتظار را مشاهده کنید.

پرداخت آنلاین

در خیلی از مواقع شاهد این بوده ایم که خیلی از پزشکان از دستگاه کارتخوان استفاده نمیکنند که این باعث دردسر برای مراجعین میشود. با داشتن یک طراحی سایت نوبت دهی آنلاین میتونید به راحتی با پرداخت آنلاین ویزیت خودتون از دردسر دادن پو نقد یا از اتلاف وقت برای پرداخت هزینه ویزیت در مراکز شلوغ درمانی جلوگیری کنید.

ارسال پیامک خودکار

خیلی از پزشکان با توجه به پر مشغله بودنشان ممکن است بیماران در ماه های آینده توانسته باشند که نوبت رزرو کنند که ممکن است که خیی از افراد زمان رزرو نوبت را فراموش کنند. شما باید این امکان را فراهم کنید که به صورت خودکار 48 ساعت قبل از اینکه نوبت بیمار باشد به صورت خودکار یک پیامک جهت یادآوری نوبت ارسال شود.

امکان لغو نوبت

بهتر ست این امکان در طراحی سایت نوبت دهی آنلاین حتما رعایت شود که در صورت لغو نوبت سیستم آن تاریخ و ساعت را وقت خالی ثبت کند تا دیگران بتوانند از این نوبت استفاده کنند. حتما شروطی را در وب سایت قرار دهید که بیماران در صورت عدم مراجعه حتما نوبت خود را لغو کنند.

طراحی سایت ریسپانسیو نوبت دهی

یکی از مهم ترین نکاتی است که باید رعایت شود همین طراحی سایت ریسپانسیو است. چون که خیلی از افراد یعنی طبق آمار گوگل بیش از نیمی از کاربرانی که در گوگل سرچ انجام میدهند کاربران موبایلی هستند. اگر وب سایت شما جوری طراحی نشده باشد که به راحتی در تلفن همراه به نمایش داده شود خیلی از مشتریان خود را از دست خواهید داد. پس رعایت اصولی بودن این مورد خیلی واجب است که حتما باید به گروهی که این وظیفه رو انجام میدهد ذکر شود. ما در تیم استادان وب با طراحی سایت اصولی و ریسپانسیو یک طراحی سایت نوبت دهی آنلاین حرفه ای برای شما انجام خواهیم داد.

صفحه پزشکان

یکی از مواردی که در وب سایت های پزشکی نیازمند است داشتن صفحات پزشکان میباشد. تا بیماران اطلاعات کافی راجع به رزومه و تجربیات پزشک داشته باشند.این صفحه باید جدای صفحه درباره ما باشد. در صفحه درباره ما یک توضیح کلی از فعالیت شما در مطب یا درمانگاه نوشته میشود و جزئیات دقیق از پزشک باید در این صفحه قرار بگیرد.

جدول ساعات کاری

جدول ساعت کاری پزشکان باید در وبسایت قرار بگیرد تا بیماران بتوانند طبق نوبت های آزادی که وجود دارد نوبت بگیرند. بهتر است برنامه ماهینانه پزشک را داخل سایت قرار دهید تا دست بیماران برای گرفتن نوبت باز باشد و شما هم برنامه ماهیانه پزشک را به راحتی هماهنگ خواهید کرد.

 
سایت نوبت دهی انلاین

مطلب پایانی

الان دیگه همه چی آنلاین شده حتی نوبت دکتر خیلی از پزشک ها برای سهولت از طراحی سایت نوبت دهی آنلاین استفاده میکنند که کار را خیلی راحت کرده است و بدون شلوغی بیش از حد تمامی بیماران با دریافت نوبت به صورت انلاین و درهر ساعت از شبانه روز به راحتی در زمان مشخص شده به مطب مراجعه میکنند.

 برای طراحی سایت نوبت دهی آنلاین بهتر که این کار را با توجه به امکانات حرفه ای مثل ایجاد صف انتظار و موارد دیگر باید یک تیم طراحی سایت قوی این مورد را سپرد که ما در تیم استادان وب به شما کمک خواهیم کرد در این زمینه فقط کافیست به بخش مشاوره رایگان ما رفته و درخواست مشاوره را داشته باشید تا بهترین نتایج را دریافت کنید.

مشاوره رایگان

استادان وب

20 دقیقه مشاوره رایگان

خوشحالیم که بیش از 2 دقیقه در سایت ما بودی!

برای استفاده از مشاوره رایگان ما میتونی شمارت رو وارد کنی تا باهات تماس بگیریم.