دوره رایگان وبسایت شناسی

همه ی ما کلی ویدیو آموزشی دیده نشده  و کلی تجربه داریم داخل رزومه کاریمون که هیچ کدوم از اونها رو حرفه ای پیش نبردیم. یا یه وقتایی تحت تاثیر بیرون قرار می گیرم و فکر می کنیم یک کاری را دوست داریم و این اون کاریه که مارو موفق می کنه ولی بعد از اینکه یکم وارد اون کار میشیم می بینیم علاقه ای به اون کار نداریم .یکی از اون حرفه ها طراحی وب سایت هست . 

به همین دلیل ما یک دوره ای به نام وب سایت شناسی را طراحی کردیم و برای شما عزیزان آماده کردیم تا شما متوجه بشید به طراحی وب سایت علاقه ای دارید یا نه فقط از بیرون این حرفه را دوست دارید .

رضا ادیمی نویسنده دوره وبسایت شناسی

مدرس:

رضا ادیمی

مدرس و مشاور کسب و کار ها، بیش از 4 سال سابقه ی تدریس و بیش از 100 دانشجو در زمینه ی طراحی وبسایت

این دوره مناسب چه افرادی هست؟ 

این دوره مناسب چه افرادی نیست ؟ 

پایان دوره چه اتفاقی می افته ؟ 

 خیلی خلاصه : شما با روند طراحی سایت آشنا میشوید و همچنین یاد میگیرید یک سایت شرکتی حرفه ای طراحی کنید.

سئوالات متداول شما درباره دوره 

این دوره از مباحث مقدماتی شروع میشه و بعد از آن وارد مباحث پیشرفته تر میشه پس همه، چه افرادی که تا الان در زمینه  وبسایت کار نکرده اند و چه افرادی که کار کرده اند می تونند شرکت کنند.

دوره به صورتی طراحی شده که هزینه های شما را به حداقل برساند و شما بدون نگرانی بتوانید دوره را شرکت کنید. 

افرادی که دوره را سپری می کنند و جز افراد برتر باشند یا در تیم استادان وب استخدام میشوند یا به افرادی که نیاز دارند معرفی میشوند. 

خیر این دوره یک دوره مقدماتی هست ولی شما مباحثی که آموزش می بینید خیلی بیشتر از دوره مقدماتی هست و می تونید جاهای مختلفی استخدام بشوید یا پروژه های مختلفی دریافت کنید.

بیشتر بخوانید ، بیشتر بدانید ، حرفه ای تر شوید 

آموزش طراحی سایت
زینب بهمن آبادی

روش های به روزرسانی وب سایت

اینکه در هنگام به روزرسانی وب سایت باید چه نکاتی رعایت شود بسیار مهم و ارزشمند است ما در این مقاله سعی داریم که نکات ریز به روز رسانی وب سایت را توضیح دهیم تا بهترین نتیجه را داشته باشید

ادامه مطلب »

سوالی دارید ؟ کمک نیاز دارید ؟ مشاوره می خواهید ؟