استادان وب

استادان وب

اُستادان وب ، لبخندی متفاوت

کسب و کار مجازی یکی از راه های رسیدن به درامد بالا است و ما 7 سال هست که به کسب و کارها خدمات ارائه می دهیم . از سال 1399در قالب یک تیم و یک پرچم به نام اُستادان وب کار خود را ادامه دادیم و در این سال ها هدف اصلی ما این بوده است که مشاوره هایی بر پایه صداقت و کاری مطابق با استاندارد ها و اصول را ارائه بدهیم . در تمامی خدمات ( آموزشی ، طراحی) ثمره ساز ترین و خلاقانه ترین شکل ممکن ارائه می شود . کافی است فقط در مشاوره ( رایگان ) شرکت کنیم و تفاوت را احساس کنید . تیم استادان وب تشکیل شده است از متخصصان جوان که تلاش می کنند خنده رضایت را به لب شما ببیند .

استادان وب

برخی از اهداف تیم استادان وب 

ارائه خدماتی در بالاترین سطح

رشد افراد تیم و به روز رسانی تیم

افزایش فروش کسب و کارها

کمک به کسب و کار ها در ایده پردازی

رفع مشکلات کسب و کار های مجازی

خدمات اُستادان وب

طراحی سایت

تیم استادان وب  آموزش طراحی وب سایت و طراحی وب سایت برای کسب و کار ها به صورت استاندارد و  به صورتی متفاوتی را انجام می دهد.  ما در این سالها تلاش کرده ایم که چه در آموزش و چه در طراحی بتوانیم بهترین روش ها را برای داشتن بیشترین بازدهی استفاده کنیم و همواره در تلاشیم تا بتوانیم بازدهی را بیشتر کنیم 

طراحی سایت

سئوالی در مورد خدمات دارید ما اماده شنیدن هستیم 

چشم انداز اُستادان وب 

هدف اصلی تیم اُستادان وب این بوده است که خدمات را به صورت اصولی ارائه بدهد و تا اینجا توانسته اهداف خود را عملی کنیم و در بلند مدت می خواهیم استاندارد های خود را افزایش بدهیم و بتوانیم خدمات خود را در حدی بهینه کنیم که تمامی کسب و کارها بتوانند بیشترین استفاده را کنند

خلاصه ای از نتایج

تا اینجای کار توانیستم در 97 درصد مواقع لبخد رضایت را از مشتری در یافت کنیم و این لبخند بالاترین ارزش را برای ما دارد .همچنین برای بیشتر از 37 کسب و کار توانستیم ایده های کوچک و بزرگ را ارائه بدهیم که متفاوت بدرخشند . ولی این پایان کار نیست و همواره سعی و تلاش ما در ارائه خدمات به کسب و کارهای بیشتری است تا بتوانیم لبخند های بیشتری را در ذهن بسپاریم.

% 0
لبخند رضایت مشتری
0 +
پروژه تخصصی
0 +
ایده جدید برای کسب و کارها
وب اپلیکیشن

ارتباط با ما 

 هر لحظه ای ما اماده شنیدن صدای شما هستیم . از طریق را ههای زیر می توانید با ما در ارتباط باشید 

فرم مشاوره رایگان

از طریق فرم زیر می توانید نسبت به استعلام قیمت طراحی وب سایت و یا ثبت سفارش طراحی  سایت، اقدام فرمایید. لازم به ذکر است که فرم زیر جهت کسب اطلاعات کلی از آنچه مد نظر شماست طراحی شده و پر کردن آن هیچ الزامی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

استادان وب

20 دقیقه مشاوره رایگان

خوشحالیم که بیش از 2 دقیقه در سایت ما بودی!

برای استفاده از مشاوره رایگان ما میتونی شمارت رو وارد کنی تا باهات تماس بگیریم.