استادان وب

طراحی لوگو سایت یکی از مهم ترین مسائلی است که هنگام طراحی سایت به آن باید توجه کنید. یک سری از سایت ها به شما در طراحی لوگو کمک میکنند و ما در این مقاله سعی داریم که این سایت هارا به شما معرفی کنیم پس همراه ما باشید.
طراحی لوگو سایت

فهرست مطالب

ابزارهای رایگان طراحی لوگو سایت

قبل از اینکه اقدام به طراحی سایت کنید باید یک سری نکات را در نظر بگیرید. یکی از مهم ترین نکات طراحی لوگو برای سایت میباشد. ما در این مقاله سعی کردیم که روش های ساخت لوگو سایت و نکاتی که باید به هنگام طراحی آن رعایت کنید را بیان کنیم پس تا انتهای این مقاله همراه ما در استادان وب باشید.

طراحی لوگو سایت چیست؟

هرکسسب و کاری نیازمند داشتن یک لوگو برای خود میباشد. در گذشته اکثرا با چاپ کارت ویزیت و تراکت لوگوی خود را در آن قرار میدادن که امروزه با توجه به اینکه اکثر کس وکارها به سمت فضای مجازی و وب سایت امده است طراحی لوگو برای سایت هم جز واجب ترین و حساس تری کارها قرار گرفته است. قرار دادن لوگو در کنار نام تجاری تاثیر بسیار بالایی در برندسازی شما خواهد داشت.

ویژگی طراحی لوگو سایت ها

طراحی لوگو سایت باید یک سری ویژگی ها داشته باشد که باعث جذب مخاطب و همینطور باید طوری باشد که در ذهن مخاطب ثبت شود. طبق امارهایی که وبسایت های موجود گرفته شده است اکثر لوگوهای وبسایت ها نوشته ها با فونت ها و طراحی خاص هستند و همچنین اکثر لوگوها یک رنگ ثابت یا نهایتا دو رنگ استفاده شده است. 93درصد لوگوهای طراحی شده به حدی ساده هستند که به راحتی در ذهن مخاطب ثبت میشوند.

ساخت لوگو سایت

بهترین ابزار های طراحی لوگو سایت

از انجایی که هزینه طراحی لوگو کمی بالا میباشد و شما هم ممکن است در ابتدای کار همچنین هزینه هایی را نتوانید داشته باشید. با توجه به اینکه همه چی در فضای گوگل وجود دارد وبسایت هایی هم وجود دارند که به صورت رایگان برای شما طراحی لوگو سایت انجام میدهند ما در این مقاله سعی کردیم که این وبسایت هارا به شما معرفی کنیم تا برای خود یک لولگوی حرفه ای طراحی کنید پس همراه ما باشید.

وب سایت LogoMakr

اگر قصد دارید که لوگو وبسایتتان را از صفر تا صد خودتان طراحی کنید، LogoMakr یکی از بهترین سایت های طراحی لوگو سایت است. با کمک این سایت می توانید اجزای مختلفی را کنار هم قرار دهید و با وارد کردن نام سایت یا کسب وکارتون یک لوگوی حرفه ای طراحی کنید. البته دانلود نسخه با کیفیت لوگو طراحی شده پولی بوده و باید 19 دلار پرداخت کنید، ولی نسخه با کیفیت متوسط نیز برای یک کسب و کار کافی است و نیازی به پرداخت ندارید.

وب سایت Online Logo Maker

یکی دیگر از بهترین وب سایت های که میتوانید طراحی لوگو رایگان انجام دهید، سایت Online Logo Maker است. با کمک این سایت می توانید لوگوی دلخواه خود را طراحی کنید. همچنین این سایت چندین فونت مختلف را در اختیار شما قرار میدهد و این امکان را به شما می دهد که وکتورهای را آپلود کنید و از آنها استفاده کنید. نسخه پرمیوم و تجاری این ابزار قابلیت های بیشتری دارد و امکان دانلود لوگو با کیفیت بالا را به صورت رایگان نیز به شما می دهد.

وب سایت Canva

یکی از محبوب ترین وبسایت هایی که شما در آن میتوانید طراحی لوگو سایت خود را در آن انجام دهید وبسایت Canva است. در این سایت یک سری لوگوها هم به صورت پولی و هم رایگان در اختیار شما قرار میدهند و شما با سفارش سازی لوگوها میتوانید آنچه که مدنظر خود است را طراحی کنید. یکی دیگر از مزیت های این است که به شما امکان آپلود وکتورهای دلخواه میدهد. به گونه ای که می توانید یک لوگو را با وکتورهای دلخواه شخصی سازی کنید.

وب سایت LogoLogo.com

Logo Logo، بهترین سایت طراحی لوگو رایگان، بیش از ده سال است که در این زمینه فعالیت دارد و بیش از 4 میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. با کمک این سایت می توانید لوگوهای زیادی را که در اختیارتان قرار می دهد را مشاهده کنید و از بین آنها یکی را انتخاب کنید. در نهایت با سفارش سازی آن، لوگوی شخصی خود را طراحی و دانلود کنید.

سایت Ucraft

یکی از ابزارهای طراحی لوگو سایت رایگان، وبسایت Ucraft است. شما می توانید به صورت کاملا رایگان برای ساخت لوگو با این ابزار اقدام کنید. این ابزار مبتنی بر وب و آنلاین ، این امکان را به شما می دهد تا تنها با قابلیت کشیدن و رها کردن، یک لوگو حرفه ای برای سایت خود ایجاد کنید.

مطلب پایانی

همانطور که گفتیم طراحی لوگو سایت یکی از مهم ترین قسمت های طراحی سایت میباشد. شما وقتی درخواست طراحی سایت را دارید باید یک لوگوی حرفه ای برای خود داشته باشید. برای اینکار میتوانید به یک سری از وبسایت های معرفی شده بروید و طراحی لوگو سایت خود را انجام دهید. یا اگر ایده یا برای اینکار ندارید توصیه میکنیم که با شخص طراح سایت مشورت کنید. ما در تیم استادان وب قبل از طراحی وب مشاوره رایگان داریم که به شما در تمامی زمینه ها کمک کنیم.

مشاوره رایگان

استادان وب

20 دقیقه مشاوره رایگان

خوشحالیم که بیش از 2 دقیقه در سایت ما بودی!

برای استفاده از مشاوره رایگان ما میتونی شمارت رو وارد کنی تا باهات تماس بگیریم.