استادان وب

در مقاله قصد داریم روش انتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی در وردپرس را به شما آموزش دهیم پس همراه ما باشید
انتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی

فهرست مطالب

آسان ترین راه برایانتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی

هنگامی شروع به طراحی سایت میکنید در ابتدای معمولا وبسایت روی لوکال هاست قرار دارد. ولی برای ثبت سایت در گوگل باید هرچه زودتر انتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی را انجام دهید چون وقتی که وبسایت شما روی لوکال قرار داشته باشد جز شما و کسانی که به شبکه داخلی شما دسترسی دارند امکان مشاهده وب سایت را نخواهند داشت ما در این مقاله در استادان وب سعی داریم که بهترین روش انتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی را به شما اموزش دهیم پس همراه ما باشید.

انتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی در وردپرس

اگر شما هم طرفدار وردپرس هستید و آن را جز محبوب ترین ابزارهای طراحی وب سایت میدانید باید گفت که این کار در وردپرس کار بسیار آسانی میباشد. یکی آسان ترین روش انتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی به کمک افزونه وردپرس میباشد.در وردپرس تمامی کارها با کمک پلاگین ها قابل حل میباشد.در ابتدای کار اولین کار باید یک هسات برای سایت خود خریداری کنید تا بتوانید سایت را در ان ثبت کنید و اطلاعات را منتقل کنید.در ادامه قصد داریم روش انجام این کار را توضیح دهیم.

انتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی به کمک افزونه

برای اینکار باید وارد پنل اصلی وردپرس خود شوید سپس در افزونه ها به قسمت افزودن بروید و افزونه All in One wordpress را جستجو کنید. این افزونه در انواع مختلف وجود دارد و در اینجا ما نیاز به نصب افزونه All in One wordpress Migration داریم. پس دانلود این افزونه ان را نصب و فعال نمایید. با کمک این افزونه شما می‌توانید عملیات بک آپ گیری از وردپرس را انجام دهید.

انتقال سایت از لوکال در وردپرس

آموزش کار با افزونه All in One wordpress Migration

بعد از نصب  این افزونه یک گزینه جدید به نام All in One WP Migration به پنل مدیریت وردپرس شما اضافه می‌شود و شما باید روی قسمت Export کلیک کنید. سپس در این صفحه روی گزینه Export to کلیک کنید و File را انتخاب کنید.ما قصد داریم File وب سایت را بگیریم و به همین دلیل روی آن کلیک می‌کنیم تا شروع به بک آپ گرفتن از سایت میکند تا یک خروجی بدهد.

 اگر حجم سایت زیاد نباشد می‌توانید در یک مدت کوتاه این خروجی را دریافت کرده و سپس روی Download کلیک کنید. سپس یک فایل با فرمت wpress دریافت می‌کنید. تا اینجا پس از بک آپ گرفتن کار شما با لوکال هاست تمام می‌شود و شما یک بک آپ از وبسایت خود دارید.

درون ریزی به سایت اصلی

یکی از قدم های بعدی جهت انتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی درون ریزی اطلاعات میباشد.برای اینکار باید وارد پنل افزونه ها بروید سپس افزودن بروید و پلاگین All in One wordpress Migration را روی سایت خود نصب و فعال کنید. بعد از آن یک بخش جدید به نام All in One WP Migration به پنل شما اضافه می‌شود که باید درون‌ریزی را انتخاب کرده و درون‌ریزی از فایل را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید ظرفیت آپلود در این بخش فقط 2 گیگ میباشد. قبل از آپلود فایل برای شما یک اخطار نمایش داده می‌شود که تمامی اطلاعاتی که روی سایت دارید حذف می‌شود و شما باید آن را تأیید کرده و روی پیش رفتن کلیک کنید. در اینجا منظور اطلاعاتی است که شما روی سایت اصلی خود دارید. سپس روی پایان کلیک کنید.

بررسی پس از انتقال سایت از لوکال هاست

بعد از اینکه شما عملیات درون ریزی را انجام دادید باید الان وبسایت را بررسی کنید. بعد از بررسی متوجه خوهید شد که تمامی اطلاعات وب سایت شما از لوکال به هاست اصلی منقل شده است با همان ویژگی های قبلی مثل قالب و تنظیمات و هرآنچه که ثبت کرده اید.

بعد از این کار اطلاعات از لوکال حذف میشود سپس روی هاست اصلی ثبت میشود. نکته دیگری که باید به آن توجه زیادی داشته باشید این است که باید حتماً در تنظیمات وردپرس خود از قسمت پیوندهای یکتا حتماً پیوندهای خود را روی نام نوشته قرار دهید و تغییرات را ذخیره کنید تا مشکل پیوندهای یکتای سایت شما حل شود.

انتقال سایت از لوکال

مطلب پایانی

شما با کمک افزونه های وردپرس به راحتی میتوانید فرآیند انتقال سایت از لوکال هاست به هاست اصلی را انجام دهید همانطور که بالاتر این پلاگین را به شما معرفی کرده ایم. اگر شما در هنگام درون ریزی اطلاعات سایت با خطایی مواجه شدید که فایلی که قصد آپلود آن را دارید حجم بالایی دارد و نمی‌توانید آن را آپلود کنید

 تنها کافی است که یک پلاگین وردپرسی را نصب کنید که wordpress Max Upload Siz نام دارد  را دانلود و نصب کنید شما با کمک این افزونه به راحتی میتوانید حجم فایل را کم کنید سپس آپلود را انجام دهید. اگرمشکلی در ثبت اطلاعات در سایت اصلی دارید میتوانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مشاوره رایگان

استادان وب

20 دقیقه مشاوره رایگان

خوشحالیم که بیش از 2 دقیقه در سایت ما بودی!

برای استفاده از مشاوره رایگان ما میتونی شمارت رو وارد کنی تا باهات تماس بگیریم.